Nenašli jste v naší nabídce nemovitost, kterou hledáte?
Napište nám a my se pokusíme Vám vhodnou nemovitost najít.
Máte zájem prodat nebo pronajmout svoji nemovitost? Přemýšlíte, zda využít služeb realitní kanceláře?
Napište nám, spojíme se s Vámi a můžeme celou záležitost nezávazně zkonzultovat.
H107B15 - Apartmány 2+KK v obci Prášily, okr. Klatovy

Cena: | 2 600 000,- Kč |
---|---|
Přidáno: | 25.08.2015 (Aktualizace: 21.02.2016) |
Prodáno: | 10.03.2017 |
Forma: | Prodej |
Kraj/Okres: | Plzeňský kraj » Klatovy |
Obec: | Prášily |
Dispozice: | 2+KK |
Vlastnictví: | osobní |
Konstrukce: | zděná |
Elektřina: | 220V |
Voda: |
obecní
|
Odpad: |
kanalizace
|
Vytápění: |
ústřední
|
Energ. náročnost: | ![]() |
Měrná hodnota: | 122 kWh/m2-rok |
Spojení: | autobus |
Umístění v obci: | okraj obce |
Stav: | novostavba |
Obytná plocha: | 58 m2 |
Podrobný popis
Nabízíme exklusivně k prodeji 10 zcela nových bytových jednotek (2+KK a 3+KK) v nízkoenergetickém bytovém domě v obci Prášily, v samém srdci Šumavy. Apartmány A2, A4, B4 o výměře 58,68 m2 a A3, B3, A5, B5 o výměře 58,38 m2 jsou dispozičně řešeny jako 2+KK. Byt A3 je dokonce bezbariérový.
K dispozici je manželské dvoulůžko v ložnici + 2 přistýlky v obývacím pokoji rozložením pohovky. Každý apartmán je vybaven TV, SAT, WIFI, větráním se zpětnou rekuperací tepla, koupelnou se sprchovým koutem a WC, kuchyňským a jídelním koutem. Ke každému apartmánu přísluší vždy 1 sklepní koje a 1 parkovací stání před domem. Možnost využití pračky a sušičky prádla, které jsou k dispozici ve společných prostorech domu. Každý z bytů má vlastní zvonek, domácí telefon, vlastní měřič spotřeby tepla, vody a elektřiny. Společné prostory mají vlastní elektroměr. Na parkovišti – pozemku okolo domu jsou položeny zatravňovací dlaždice. Chodníky u domu jsou ze zámkové dlažby.
Jedná se skutečně o mimořádnou nabídku kompletně vybavených a zařízených bytových jednotek, která splňuje ta nejpřísnější kritéria, navíc v krásném prostředí šumavských lesů. Mimo zdravého a čistého prostředí můžete využít mnoho dalších nabídek k aktivnímu trávení Vašeho volného času – cykloturistika, turistika, houbaření, lyžařské sporty apod. Neváhejte a přijeďte se přesvědčit o kvalitě tohoto projektu.
Cena za apartmány 2+KK - A2, A3, A5, B3, B4, B5 činí 2.600.000,- Kč.
Oba apartmány o dispozici 3+KK a byty 2+KK (A4, B2) sou již prodány.
Bližší informace a prohlídku nemovitosti si můžete domluvit na tel. 602 931 158.